Gosia Rdest - najszybsza Polka i e-sportowiec Pasha w kampanii... piwa

Gosia Rdest - najszybsza Polka i e-sportowiec Pasha w kampanii... piwa
Jeden z polskich browarów po raz kolejny zaskakuje kampanią łączącą świat offline z onlinem - w ramach promocji piwa 0,0% marka zaprosiła do współpracy: Gosię Rdest, najszybszą Polkę oraz Pashę, gracza e-sportowego.

Wszystkie materiały zostały przygotowane z myślą o środowisku Facebooka i Instagrama, a w ramach prowadzonych działań Rdest i Pasha udowodnili, że można się spełniać i żyć pełnią życia niezależnie od drogi, jaką się wybierze.

Browar zainspirował Gosię Rdest, kierowcę wyścigowego i najszybszą Polkę oraz Pashę, zawodowego gracza e-sportowego do tego, aby wspólnie pokazali, jak rozumieją życie bez ograniczeń. Oboje spotkali się na torze w Brnie, gdzie Gosia ścigała się w swoim Seacie, a Pasha na specjalnym symulatorze komputerowym. Relację z tego wyjątkowego spotkania można zobaczyć w kanałach social media marki polskiego piwa.

Dzięki zerowej zawartości alkoholu piwo 0,0% umożliwia dorosłym konsumentom cieszenie się smakiem piwa, kiedy tylko mają na to ochotę, bez jakichkolwiek ograniczeń i obaw, nawet w sytuacjach, w których kiedyś było to niemożliwe: przed prowadzeniem samochodu, w podróży czy przed treningiem.

Nie byłybyśmy jednak sobą, gdybyśmy tego po swojeu nie skomentowały. Po ostatniej wizycie na Warszawskim Festiwalu Piwa już wiemy, że piwo bezalkoholowe w ogóle nie powinno piwem być nazywane. Więcej informacji na ten temat przeczytacie tu.

Cieszymy się bardzo, że Gosia pozyskała kolejnego sponsora i będziemy mogły ją podziwiać w kolejnych wyścigach i seriach.

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.