Gosia Rdest na torze Silverstone!

Gosia Rdest wraz z resztą uczestników Formuła BMW Talent Cup 2012 gościła w Anglii na legendarnym torze F1 – Silverstone. Odbyły się tam szkolenia teoretyczne oraz praktyczne mające na celu przygotowanie młodych kierowców do jazdy po Hungaroringu.

Gosia Rdest
fot. materiały zawodniczki

Jednym z instruktorów był Andy Priaulx, kierowca BMW w prestiżowej serii DTM, który dzielił się z młodymi kierowcami swoją wiedzą i doświadczeniem. Były to owocne dni, Gosia nabrała więcej pewności siebie i zgłębiła kolejne tajniki sportu motorowego w bardzo profesjonalnym wydaniu. Pokonywała wirtualne okrążenia w iZone Driver Performance Centre pod okiem samego Priaulx. Później odbyły się kolejne media treningi, podczas których miała możliwość udzielenia wywiadu radiowego, przeprowadzonego przez Louise’a Goodmana, znanego brytyjskiego komentatora.

Gosia Rdest tak skomentowała te doświadczenia:

„Praca z takimi ludźmi jak Andy Priaulx to jak czytanie motorsportowej encyklopedii. Skupiłam się nad szybszym pokonywaniem zakrętów i chyba się udało, bo nabrałam sporo pewności siebie. Czy się nie mylę, okaże się na Hungaroringu”.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze