Gosia Rdest na torze Lausitz. Finał coraz bliżej

28 sierpnia 2012
Przedostatni weekend Formuła BMW Talent Cup 2012 Gosia Rdest spędziła na torze EuroSpeedway w niemieckim Lausitz. Zanim jednak wsiadła do swojego bolidu, czekał ją retest szkolenia, media trening i tradycyjnie sesja fitness, na którą organizator kładzie szczególny nacisk.

W planach był również egzamin na licencję typu A, lecz nie stawił się komplet uczestników serii i zmieniono termin.
„Patrząc na bardzo wysoki poziom kierowców tegorocznej edycji uważam, że wielki finał w Oschersleben będzie wyjątkowo ekscytujący” – powiedział Dirk Adorf, główny instruktor BMW Talent Cup 2012. „Nie zapominajmy, że nagrodą jest ufundowany przez organizatora udział w całorocznym cyklu wyścigowym w jednej z serii BMW, więc jest o co walczyć”.

Już niedługo finał wielkiej przygodu Gosi Rdest
fot. materiały zawodniczki

A tak swoje wrażenia podsumowała Gosia Rdest:
„To był bardzo udany weekend, zresztą tak jak każdy organizowany przez BMW. Spędzony w wyśmienitym towarzystwie i za kierownicą bolidu – czego chcieć więcej? Jestem coraz bliżej finału, który odbędzie się za niespełna dwa tygodnie i szczerze powiedziawszy nie mogę się już doczekać. Wyjątkowa atmosfera, masa kibiców i fanów DTM – będzie niesamowity klimat. Trzymajcie za mnie kciuki, bo będą potrzebne”.

Oczywiście – trzymamy!

    Komentarze

    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!