Gorzów Wielkopolski: Podejrzany o śmiertelne potrącenie 4-latka zatrzymany przez policję

Niecałą dobę zajęło policjantom ustalenie miejsca pobytu mężczyzny, który miał wczoraj potrącić 4-latka na rowerku i uciec z miejsca zdarzenia.

Do zatrzymania doszło w poniedziałek (11 października) po godzinie 17. Gorzowscy kryminalni weszli do jednego z hoteli na terenie miasta, gdzie wynajął pokój poszukiwany 38-latek. Mężczyzna nie stawiał oporu i został przewieziony na komendę.

Policja już wcześniej przyznawała, że szybko ustaliła personalia podejrzanego, a jedynym problemem było odnalezienia miejsca jego pobytu. Teraz śledczych czekają czynności procesowe i postawienie mężczyźnie zarzutów.

Przypomnijmy, że do tragedii doszło w niedzielę (10 października) na jednej z ulic Gorzowa Wielkopolskiego. Według wstępnych ustaleń, kierujący Chevroletem Camaro stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w prawidłowo jadące BMW, a następnie śmiertelnie potrącił 4-latka na rowerku, który stał wraz z ojcem na chodniku. Po zdarzeniu sprawca uciekł pieszo. Więcej informacji o tym zdarzeniu w naszym poprzednim materiale.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze