Gordon Ramsay kupił LaFerrari

Jeden z najsławniejszych kucharzy na świecie sprawił sobie ostatnio niezłe cacko, w którym przyłapano go na jednej z ulic Londynu. Zamiast w piekielnej kuchni, znalazł się w piekielnej maszynie.

Gordon Ramsay dołączył do elitarnego grona celebrytów, którzy mogą się pochwalić posiadaniem Ferarai LaFerrari. Oprócz niego w ostatnim czasie ten niezwykle drogi i wyjątkowy model nabyły takie sławy jak Jay Kay, Dwayne Johnson czy Justin Bieber.

Na początku tego roku znany na całym świecie szef kuchni i osobowość telewizyjna został przyłapany w siedzibie Ferrari w Maranello. Kilka dni temu został nagrany na Sloane Street w Londynie, kiedy wsiadał do swojego szarego LaFerrari.

Maszyna została pomalowana w nietypowym kolorze, ale razi on tak bardzo jak pomarańczowe LaFerrari należące do żony jednego z prezesów Google. Auto wyposażono w czarne felgi pod którymi przebijają się żółte zaciski hamulców.

Ferrari LaFerrari jest wyposażone w silnik V12 wspomagany przez jednostkę elektryczną. Taki zestaw generuje 963 KM maksymalnej mocy oraz 900 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Jego prędkość maksymalna to 350 km/h. Nie jest to tania zabawka. Za nowy egzemplarz trzeba było zapłacić ponad 8 mln zł, a już teraz ceny egzemplarzy dostępnych na rynku wtórnym potrafią dobić dwukrotności tej kwoty.

a

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze