Agnieszka Serafinowicz

Goodyear dopłaci wam do zmiany opon

Marka Goodyear wystartowała z promocją, w której zakup opon premiowany będzie zwrotem gotówki.

Spis treści

Zbliża się czas, kiedy temperatury na drodze będą już na tyle wysokie, że dalsza eksploatacja opon zimowych będzie marnotrawstwem. Z interesującą promocją ruszyła marka Goodyear. W ramach nowej akcji promocyjnej zakup opon letnich, zimowych lub całorocznych premiowany ma być zwrotem gotówki. Jakie warunki trzeba spełnić i na jaką kwotę można liczyć? Poniżej szczegóły.

Goodyear z nową promocją – co trzeba zrobić?

Aby liczyć na zwrot gotówki za zakup opon rzeczonej marki trzeba wykonać trzy następujące kroki:

  • Najpierw należy kupić cztery opony wiadomej marki spośród modeli objętych promocją. Mogą to być albo 4 takie same opony (ten sam model w tym samym rozmiarze), albo zestaw 2 x 2 opony z promocyjnych serii produktów. Ważne, zwrot gotówki będzie przysługiwał osobom, które zamówią opony promocyjne na stronie goodyear.pl lub w jednym ze stacjonarnych punktów sprzedaży wymienionych przez organizatora promocji wraz z usługą montażu. Jednak od wymogu montażu jest wyjątek: w przypadku zakupu kompletu 4 opon u dealerów samochodowych, przy okazji zakupu auta, usługa montażu nie jest wymagana.
  • Kolejny krok to zarejestrowanie dowodu zakupu (paragon, faktura, na których muszą być widoczne dokładnie jaki model opon i w jakim rozmiarze kupiliśmy) na specjalnej, promocyjnej stronie Goodyear.
  • Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia klienta, firma wyśle cashback w postaci czeku BLIK.

Goodyear z nową promocją – o tym należy pamiętać

Promocją objęte są opony marki Goodyear w rozmiarze od 17 do 22 cali przeznaczone do aut osobowych, w tym również z napędem 4×4 i SUV-ów, a także opony do aut dostawczych o średnicy osadzenia felgi od 15 do 19 cali.

Zarejestrowane mogą być tylko dowody zakupu (tj. paragon lub faktura VAT), w których wskazana jest marka oraz rozmiar opony. Dowody zakupu, które uniemożliwiają identyfikację promowanych opon, będą odrzucane. Dodatkowo dowód zakupu musi zawierać osobną pozycję potwierdzającą montaż opon. W przypadku zakupu opon promowanych u dealerów samochodowych, zarejestrowane mogą być tylko dowody zakupu (tj. paragon lub faktura VAT) potwierdzające dokonanie zakupu samochodu z dodatkowym kompletem czterech opon promowanych lub potwierdzające dokonanie zakupu co najmniej czterech opon promowanych.

Goodyear z nową promocją – ile możesz zyskać?

Maksymalna kwota gotówkowego zwrotu za zakup 4 promowanych modeli opon Goodyear to 250 zł. Promocja potrwa do 30 czerwca 2023 roku lub do wyczerpania puli nagród.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze