GIVI 10.6 D-Visor – kask do miejskiej jazdy

Szanowne motocyklistki i drodzy motocykliści jeśli jeszcze nie zdecydowaliście co tej wiosny będzie ochraniać Waszą głowę podczas jazdy, mamy propozycję modnego i stylowego kasku.

Mocno opływowy kształt, stylowa grafika sprawiają, że patrząc na ten kask, aż chce się go mieć. Utrzymany w stylu unisex dostępny jest w rozmiarach od XS do XL w czarnym oraz białym, połyskującym kolorze.

fot. GIVI

Wygląd to niejedyna zaleta modelu 10.6 D – Visor. Kask jest wyposażony w elementy techniczne, które zwykle znajdują się w tych z wyższych segmentów. Przede wszystkim uwagę należy zwrócić na podwójne osłony. Pierwsza służąca do ochrony twarzy przed powietrzem, została uzupełniona przez przyciemnianą chroniącą przed ostrym słońcem.

fot. GIVI

Zaprojektowany przez włoską firmę GIVI kask, może pochwalić się również dobrym systemem cyrkulacji powietrza. Zastosowana tutaj technologia bazuje na modelu (najwyższej klasy) 40,2 GT.

Starannie zadbano też o wnętrze, które wykonano z tkaniny  antybakteryjnej i hypoalergicznej.

Producent zapenia, że model 10,5 D-Visor jest doskonale sprawdzi się podczas miejskiej jazdy. Polecamy go nie tylko motocyklistom, ale również osobom jeżdżącym na co dzień skuterem.

Więcej infromacji znajdziecie na stronie producenta:www.givi.it

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze