"Gelenda" na półkę lub biurko

"Gelenda" na półkę lub biurko

08 lipca 2016
Jeżeli nie masz w swoim garażu wystarczającej ilości miejsca na całą flotę Mercedesów G63 AMG w edycji Crazy Colors, to mamy dla Ciebie dużo tańsze rozwiązanie, które nie zajmuje wiele miejsca.

Jakiś czas temu Mercedes zaprezentował specjalną edycję modelu G63 AMG Crazy Colors dostępną w tęczowych kolorach. Teraz będzie można zaparkować je na biurku lub półce, dzięki dostępności w skali 1:18.

Zgodnie z nazwą modele G63 AMG Crazy Colors będą dostępne w pięciu wściekłych odcieniach: solarbeam, sunsetbeam, aliengreen, tomatored oraz galacticbeam. Elementy takie jak obudowy lusterek, zderzaki, dach i nadkola pomalowano czarnym lakierem, który kontrastuje z pozostałą częścią nadwozia. Firma GT Spirit, producent modeli, zadbała o wszystkie detale. Małe samochody wyglądają jak bardzo wierne kopie oryginałów. Każdy z nich składa się z ponad 100 elementów.

Chętni na Mercedesa G63 AMG w skali 1:18 będą musieli się pospieszyć ze składaniem zamówień, ponieważ powstaną zaledwie 463 egzemplarze. Będą one dostępne w sprzedaży u dealerów marki.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!