Edyta Klim

Gdzie Mikołaj nie może tam motocyklistki pośle!

We Wrocławiu ruszyła wielka kampania na rzecz pomocy Św. Mikołajowi w roznoszeniu prezentów dla dzieci. Organizatorki eventu to motocyklistki z dużym zapałem, które 6 grudnia liczą na Wasze wsparcie!

Motocyklowe Mikołajki to nie tylko parada motocyklistów w strojach Św. Mikołaja, ale i pomoc niesiona dzieciakom. Za organizację wrocławskiej kwesty wzięły się motocyklistki: Fundacja Dziewczyny z Gminy, czyli Anna Matuszewska, Joanna Kostecka – Cyfert, Ewa Palmowska, Anna Cieślak wraz z Ewą Warenda. Zebrane z dobrowolnych wpłat i licytacji pieniążki trafią do dzieci z wrocławskiego Hospicjum i Świetlicy Środowiskowej.

Wpłaty pieniężne zbierane są na koncie: Pekao SA: 32 1240 4025 1111 0010 6543 7936

Dodatkowo ruszyły licytacje przedmiotów i usług, które zaoferowały firmy i osoby przychylne tej szczytnej akcji. Nie zabraknie tam adrenaliny, gdyż min. można wygrać lot małym samolotem, przejażdżkę off-road z zawodniczkami rajdowymi, czy wyjazd w kultowym Fordzie Mustangu.

Licytacje będą trwały do 19-go listopada włącznie i gorąco zapraszamy do udziału w nich: http://www.ebay.pl/sch/fundacjadziewczynyzgminy/m.html

A już 6 grudnia wrocławskie ulice zapełnią się motocyklistami w strojach Św. Mikołaja, by wspólną paradą zwieńczyć całą akcję oraz odwiedzić dzieci w Hospicjum i Świetlicy Środowiskowej. Impreza zostanie wzbogacona wieloma atrakcjami, pokazami Moto Dźwięk i Światło, a potężne Hondy Gold Wing zagrają świąteczne melodie.

Aktualności dotyczące imprezy znajdziecie na profilu FB akcji: https://www.facebook.com/motomikolajwroclaw/

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Chcialbym taka Mikolajke.

Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze