Daria Mikólska

GASGAS wraca – 2 nowe modele: supermoto i enduro

Motocykle GASGAS wracają na rynek. Firma przygotowuje dwa nowe modele dopuszczone do ruchu drogowego - supermoto i enduro.

Wszystko wskazuje na to, że GASGAS pod skrzydłami Pierer Group wraca na rynek z nowymi modelami, które będą miały homologację drogową. Drogowe motocykle będą odpowiednikami KTM 693 SMC R oraz Enduro R.

Motocykle klasy enduro i supermoto będą pierwszymi dopuszczonymi do ruchu modelami wprowadzonymi przez firmę GASGAS. To przełom po dużym wstrząsie dla firmy, który miał miejsce w 2019 roku. Hiszpańska marka słynąca z produkcji motocykli trialowych i motocrossowych dołączyła trzy lata temu do Pierer Group, wchodząc w skład grupy KTM.

GASGAS – nowe modele

Zgodnie z ujawnionymi informacjami, na rynku pojawią się modele oznaczone jako GG ES 700 oraz GG SM 700 z oznaczeniem, że będą spełniać wymogi dopuszczenia do ruchu drogowego. Będą odpowiednikami KTM 690 SMC R i KTM 690 Enduro R. Te same motocykle pojawiły się już w ofercie Husqvarny jako 701 Supermoto i Enduro.

Zobacz: KTM Brabus 1300R – piękny, luksusowy, ociekający mocą

Jednoślady będą napędzane jednocylindrowym silnikiem o pojemności 693 cm3. Motor generuje 74 KM i 68 Nm momentu obrotowego. Całość osadzono na stalowej ramie kratownicowej ze zbiornikiem paliwa umieszczonym z tyłu. SMC R i Enduro R różnią się zmienionym zawieszeniem, kołami i hamulcami.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze