Garmin Zūmo XT – nawigacja z czytelnym w słońcu wyświetlaczem HD

Przystosowany do używania w rękawicach ekran dotykowy zūmo XT ma jasny i wyraźny 5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości HD. Za pomocą jednego przycisku można łatwo przełączać widok trasy pomiędzy się pomiędzy mapami ulicznymi i topograficznymi oraz zdjęciami satelitarnymi BirdsEye.

Zūmo XT ma wiele przydatnych funkcji, począwszy od nowych opcji Garmin Adventurous RoutingTM, które wyszukują najciekawsze i najbardziej malownicze trasy w okolicy. Nawigacja oferuje nie tylko wskazówki głosowe, ale też dostęp do map topograficznych, które pomagają odkrywać nowe miejsca. Garmin ExploreTM 2 pomaga natomiast w łatwym planowaniu podróży, wraz z trasami dojazdowymi, ścieżkami i punktami orientacyjnymi – trasę można ustawić zarówno z poziomu zūmo XT, jak i telefonu3 lub komputera. Dodatkowo, podgląd trasy można uzupełnić o wysokiej jakości obrazy satelitarne Birdseye, dostępne do pobrania bez wymaganej subskrypcji.


     
Zūmo XT, oferuje także dostęp od informacji o atrakcjach w okolicy z serwisu iOverlander, rankingów TripAdvisorTM i treści FoursquareTM.

Zūmo XT oferuje szereg funkcji bezpieczeństwa m.in. rozmowy w trybie głośnomówiącym via BluetoothTM, alarmy o potencjalnych zagrożeniach6 oraz automatyczne wiadomości o nagłych zdarzeniach wysyłane do bliskich osób. Urządzenie można sparować także z komunikatorem satelitarnym7 Garmin inReach, który umożliwia dwukierunkową wymianę wiadomości tekstowych, udostępnianie lokalizacji i nadanie sygnału SOS z dowolnego miejsca na świecie. Łączność z Bluetooth umożliwia także odtwarzanie plików MP3 zapisanych w nawigacji lub sterowanie muzyką stremowaną z telefonu.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze