Garmin zūmo 350LM – drogowe wsparcie dla motocyklistki

Garmin prezentuje zūmo 350LM – najnowsze urządzenie przeznaczone dla motocyklistów, o wytrzymałej obudowie i z dotykowym ekranem o wysokiej rozdzielczości, czytelnym w silnym świetle słonecznym. W komplecie z najnowszą nawigacją Garmin otrzymamy również uchwyt do montażu na kierownicy motoru oraz w samochodzie.  

Nawigacja jest wyposażona w takie funkcje, jak książka serwisowa, asystent pasa ruchu z opcją widoku kluczowych skrzyżowań i opcją wyznaczania drogi powrotnej. Mapy są aktualizowane na bieżąco, urządzenie oferuje też dostęp do najważniejszych informacji drogowych, wsparcie dla technologii Bluetooth i zgodnych zestawów słuchawkowych wbudowanych w kaskach.

Funkcja książki serwisowej pozwala na szczegółowe śledzenie wszelkich napraw oraz wymiany poszczególnych części. W dzienniku można odnotować m.in. daty zmiany opon, olejów, świec, czyszczenia łańcucha oraz dowolnych innych czynności.

zūmo 350LM oferuje funkcję nawigacji głosowej z opcją czytania nazw ulic. Komendy głosowe są odtwarzane przez wbudowany głośnik lub przesyłane bezprzewodowo do kompatybilnych zewnętrznych lub wbudowanych w kask zestawów słuchawkowych Bluetooth.

fot. Garmin

Nawigacja zūmo 350LM jest w pełni kompatybilna z oprogramowaniem BaseCamp ułatwiającym planowanie podróży. Basecamp to darmowa aplikacja Garmin, która pozwala użytkownikom korzystającym z komputera Mac lub PC na przygotowanie planu trasy terenowej z uwzględnieniem wybranych punktów orientacyjnych, a następnie przesłanie go bezpośrednio do zūmo. Dzięki funkcji Track Draw możliwe jest dokładne prześledzenie zaplanowanej trasy z uwzględnieniem różnic wysokości, co pozwala na określenie poziomu jej trudności. Po powrocie użytkownik, za pomocą Basecamp, ma możliwość udostępnienia znajomym informacji o przejechanej trasie.

Nawigacja zūmo 350LM umożliwia prostą aktualizację oprogramowania, która obejmuje mapy, bieżące dane o drogach czy informacje o punktach użyteczności publicznej (POI), takich jak restauracje, bankomaty, stacje benzynowe, szpitale oraz wiele innych. Poza tym użytkownik zūmo 350LM ma również dostęp do aktualnych informacji dotyczących ograniczeń prędkości, najbliższych zjazdów z autostrad oraz parkingów.

Nowy zūmo 350LM trafi do sprzedaży w trzecim kwartale 2012 w cenie $699.99 (sugerowana cena detaliczna). Nawigacja zūmo 350LM będzie dostępna w dwóch wersjach – na rynek północnoamerykański oraz europejski.

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze