Garmin i Ford tworzą nową generację systemu SYNC dla modelu Mustang Mach-E

Garmin i Ford tworzą nową generację systemu SYNC dla modelu Mustang Mach-E

09 stycznia 2020
Garmin i Ford nawiązały strategiczną współpracę, w ramach której funkcje nawigacyjne Garmin dostępne będą w najnowszej generacji systemu SYNC w modelu Mustang Mach-E. Użytkownicy będą mogli skorzystać z szeregu możliwości jakie daje nawigacja oparta na danych przechowywanych w chmurze, a także funkcji dedykowanych samochodom elektrycznym.
Loading module...

Użytkownicy nowej wersji systemu SYNC będą mogli skorzystać z najlepszych na rynku funkcji nawigacji samochodowej - w tym z map i możliwości wyznaczania tras opartych na usługach dostępnych w chmurze danych. Dodatkowo, pojawią się także specjalne funkcje dedykowane dla samochodów elektrycznych, takie jak wyznaczanie trasy według dostępności stacji ładowania czy zarządzenie zasięgiem pojazdu, a także najnowsze usługi związane z łącznością. 

“Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z Ford Motor Company przy tworzeniu innowacyjnych rozwiązań dla platformy SYNC i modelu Mach-E. Dzięki nim klienci nabywający samochody elektryczne marki Ford będą mogli w pełni i przez cały czas korzystać z możliwości wynikających z bycia podłączonym do sieci” - powiedział Matt Munn, dyrektor zarządzający Garmin ds. produktów dla przemysłu samochodowego.

Dzięki współpracy marek Garmin i Ford nowa generacja systemu SYNC wyróżnia się wśród tradycyjnych systemów nawigacyjnych wykorzystaniem danych przechowywanych w chmurze i funkcjami dedykowanymi dla samochodów elektrycznych. Jednocześnie zachowana została możliwość nawigowania na podstawie map zapisanych w pamięci urządzenia, co pozwala bez problemu podróżować przez obszary bez dostępu do sieci.
 
Od dziesięcioleci Garmin jest pionierem w wykorzystywaniu systemu GPS w nawigacji, a także w produkcji urządzeń bezprzewodowych dedykowanych osobom prowadzącym aktywny tryb życia. 

 

Loading module...

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!