Fran Fletcher zginęła na torze w wieku 55 lat

Fran Fletcher zginęła na torze w wieku 55 lat
Na torze Brands Hatch, podczas wyścigów Klubu Motocyklowego Classic Racing, tragiczny w skutkach wypadek miała Fran Fletcher.

Fran była osobą społecznie zaangażowaną w rozwój miasta Winterton – byłą panią burmistrz i radną kilku kadencji. Jej pasją od lat były motocykle, więc chętnie brała udział w lokalnych wyścigach klasycznych motocykli sportowych.                         

W sobotę 8 października o 15.20 na torze Brands Haich wydarzył się tragiczny wypadek, w którym motocyklistka zginęła na miejscu, mimo natychmiastowej pomocy medycznej. Fran przeżyła 55 lat i zmarła robiąc to, co najbardziej kochała.

Ku jej pamięci stworzono księgę kondolencyjną, a wyścig w niedzielę kontynuowano, ponieważ ona właśnie by tego chciała. Rywalizacja rozpoczęła się uroczystą paradą motocyklistów, minutą ciszy i oklaskami na cześć Fran Fletcher.

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.