Fragment ciężarówki rozbił szybę w jadącym za nią aucie

Fragment ciężarówki rozbił szybę w jadącym za nią aucie
Jazda za ciężarówkami może być niebezpieczna i nie chodzi tu tylko o ryzyko uderzenia kamieniem spod kół lub spadnięciem części przewożonego towaru na drogę przed nami.

W jadącej przed autem z kamerą ciężarówce wybuchła jedna z opon. Siła była na tyle duża, że spowodowała urwanie się metalowego elementu, który odbił się od drogi i z impetem przebił przednią szybę auta. Uderzył o zagłówek i upadł na podłogę. Całe szczęście nikt nie siedział obok kierowcy.

Właściciel samochodu zatrzymał się na poboczu i wezwał policję, która zjawiła się po kilku minutach. Kierowca ciężarówki z kolei pojechał dalej. Mógł nie wiedzieć o szkodzie jaką wyrządził, ale wybuch opony raczej poczuł i usłyszał. Dlaczego więc zdecydował się na kontynuowanie jazdy?

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.