Forda kupisz teraz online

Forda kupisz teraz online

20 maja 2020
1
2
Ford uruchamia salon online bez potrzeby wychodzenia z domu. Kupilibyście nowy samochód po prezentacji video czy raczej wolicie zobaczyć wszystko na żywo?

Jednym z dostępnych narzędzi w salonie online Forda jest konfigurator. Umożliwia personalizację wybranego modelu. Konfigurator znajdziecie na www.ford.pl.

Na początku należy zdefiniować odmianę nadwozia, wersję wyposażenia, rodzaj napędu, a także kolor karoserii i wykończenie wnętrza. Na koniec można doposażyć skonfigurowany egzemplarz w dostępne akcesoria - np. bagażnik dachowy, hak holowniczy czy fotelik dla dziecka.

Szczegółowa oferta sprzedaży nowego samochodu może zostać uzupełniona o prezentację wideo - link do filmu przesyłany jest za pomocą SMS. Jeszcze tego samego dnia będzie można obejrzeć wybrany egzemplarz znajdujący się w salonie danego dilera. 

Można też wybrać zakup konkretnego egzemplarza z listy samochodów dostępnych od ręki.

Ford umożliwia teraz także odroczoną płatność, którą dedykuje klientom detalicznym korzystającym z kredytu oraz firmom, które wybrały leasing - oferta obejmuje także 3 miesięczną karencję. Proces finansowania i zakupu nowego samochodu w salonach Forda został uproszczony, a liczbę dokumentów zredukowano do minimum. Dodatkowo można zlecić rejestrację auta - całą procedurę wykona za klienta wybrany diler Forda.

Komentarze

Marcin
20 maja 2020 12:37
Gdzie link?
20 maja 2020 13:48
Adres jest podany w 3 zdaniu w treści artykułu.