Ford Mustang w wersji europejskiej już 5 grudnia

5 grudnia Ford zaprezentuje pierwszego w historii Forda Mustang przeznaczonego do sprzedaży w Europie. W przyszłym roku szósta generacja auta będzie świętować pięćdziesięciolecie produkcji.

Nowy Ford Mustang świętuje swoją światową premierę na czterech kontynentach i w sześciu miastach, w tym w Barcelonie, gdzie podczas specjalnego spotkania pod hasłem „Go Further” przedstawiciele producenta zaprezentują nowe samochody i technologie, które ukształtują przyszłość Forda w Europie. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo od godziny 13.00 czasu środkowoeuropejskiego na stronie www.gofurtherlive.com.

W oczekiwaniu na ten moment, przez 15 dni Ford połączył siły z serwisami Facebook
i Instagram, aby pokazać sympatię, jaką miliony fanów motoryzacji darzą Forda Mustang już od 50 lat.

fot. Instagram

Ford przygotowuje się do otwarcia kolejnego rozdziału w historii Mustanga oferując fanom możliwość dzielenia się swoimi inspirującymi historiami zdjęciowymi, korzystając z hashtagu #MustangInspires w serwisach Instagram i Facebook oraz na innych platformach społecznościowych. Otagowane zdjęcia i filmy pojawią się na stronie http://www.mustanginspires.com/.

Mustang to najczęściej „lajkowany” samochód na Facebooku – model ten zgromadził już ponad 5,5 miliona fanów.

Zdjęcia nadesłane przez wielbicieli tego modelu posłużą, jako inspiracja dla 15 czołowych twórców wideo z serwisu Instagram z całego świata, którzy stworzą serię krótkich filmów publikowanych w Internecie.

Pierwsze wideo z serii:

W kwietniu 1964 roku Ford przeprowadził pierwszą w dziejach równoczesną prezentację międzynarodową, odsłaniając oryginalnego Forda Mustang przed przedstawicielami mediów zgromadzonymi w Nowym Jorku i w 11 europejskich stolicach, powiedział Farley. Od tego czasu Mustang stał się częścią popkultury, notując na swoim koncie tysiące wystąpień w filmach, telewizji, świecie muzyki i w grach wideo – na całym świecie powstało też ponad 600 klubów zrzeszających entuzjastów tego modelu.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze