Paula Lazarek

Ford Mustang Mach-E dostępny w programie „Mój elektryk”. Wiemy na jakie dopłaty można liczyć!

W pełni elektryczny Mustang Mach-E jest dostępny w ramach programu dopłat do pojazdów zeroemisyjnych „Mój elektryk”.

12 lipca br. ruszył w Polsce nowy program dopłat do zakupu samochodów z napędem bezemisyjnym „Mój elektryk”. Jak zapowiada Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, w porównaniu z poprzednimi programami wprowadzono szereg korzystnych rozwiązań w zakresie samego ubiegania się o dofinansowanie, jak i korzystania z samochodów.

Dofinansowanie w przypadku osób fizycznych wynosi 18 750 zł, a dla tych z Kartą Dużej Rodziny nawet 27 000 zł. Co ważne, w przypadku rodzin wielodzietnych nie obowiązuje także limit ceny pojazdu, podczas gdy standardowo wynosi on 225 000 zł.

W ramach programu „Mój elektryk” osoby bez Karty Dużej Rodziny mogą nabyć w pełni funkcjonalny i wyposażony model Mustang Mach-E w wersji z napędem na tylne koła i pojemnością baterii 75 kWh, którego moc maksymalna wynosi 269 KM. Jego cena bazowa wynosi 216 120 zł, więc w ramach obowiązującego limitu samochód można zamówić w każdym z dostępnych kolorów – Shadow Black, Space White, Carbonized Grey, Iconic Silver, Infinity Blue albo Lucid Red.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze