Ford Mustang Hello Kitty - autorski projekt Takiyah Middleton podbija internet!

Ford Mustang Hello Kitty - autorski projekt Takiyah Middleton podbija internet!

09 lipca 2020
1
Pewna amerykańska "super mama" postanowiła sprawić swoim dzieciom ogromną frajdę i zmodyfikowała Forda Mustanga z 2006 roku. Jak sama mówi: "ten uroczy, autorski" projekt zajął jej aż 8 lat i kosztował do tej pory 30 tysięcy dolarów. Warto było? Sami oceńcie!

Tuning wizualny samochodu zazwyczaj ma za zadanie pokazać charakter i fantazję właściciela. W tym wypadku jednak pewna amerykańska "super mama" postanowiła zwyczajnie sprawić swoim dzieciom ogromną frajdę. Takiyah Middleton pracuje w stowarzyszeniu, które prowadzi działania społeczne na rzecz biednych, a jej samochód jest doskonałym banerem reklamowym i przykuwa uwagę.

Do tej pory kobieta zainwestowała w swoje auto ok. 30 tysięcy dolarów, czyli blisko 120 tys. zł. Projekt nie został ukończony i Takiyah ma w planach dalsze modyfikacje Mustanga. Na stworzenie tego „projektu” poświęciła aż osiem lat. Trzeba tu wspomnieć też o tym, że nie ma żadnego doświadczenia w tuningu. Za bazę do projektu wybrała Forda Mustanga z 2006 roku.

Na karoserii znajdziemy wiele motywów nawiązujących do Hello Kitty. Rura wydechowa zyskała końcówkę w kształcie rozpoznawalnego „serduszka". We wnętrzu znajdziemy jaskrawe akcenty. Kierownica i lusterko wsteczne zostało obszyte charakterstycznym, różowym futerkiem. Ford Mustang w wersji Hello Kitty prezentuje się na 26-calowych kołach z różowymi dodatkami i ukrytymi neonami, które w nocy zmieniają kolory.

Kobieta na filmie mówi, że nie chce sprzedawać swojego samochodu i odrzuciła już kilka ofert. Dodaje jednak, że zacznie się zastanawiać nad sprzedażą, kiedy ktoś złoży jej ofertę na kwotę ponad 30 tys. dolarów. 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!