Ford Mustang Hello Kitty – autorski projekt Takiyah Middleton podbija internet!

Pewna amerykańska "super mama" postanowiła sprawić swoim dzieciom ogromną frajdę i zmodyfikowała Forda Mustanga z 2006 roku. Jak sama mówi: "ten uroczy, autorski" projekt zajął jej aż 8 lat i kosztował do tej pory 30 tysięcy dolarów. Warto było? Sami oceńcie!

Tuning wizualny samochodu zazwyczaj ma za zadanie pokazać charakter i fantazję właściciela. W tym wypadku jednak pewna amerykańska „super mama” postanowiła zwyczajnie sprawić swoim dzieciom ogromną frajdę. Takiyah Middleton pracuje w stowarzyszeniu, które prowadzi działania społeczne na rzecz biednych, a jej samochód jest doskonałym banerem reklamowym i przykuwa uwagę.

Do tej pory kobieta zainwestowała w swoje auto ok. 30 tysięcy dolarów, czyli blisko 120 tys. zł. Projekt nie został ukończony i Takiyah ma w planach dalsze modyfikacje Mustanga. Na stworzenie tego „projektu” poświęciła aż osiem lat. Trzeba tu wspomnieć też o tym, że nie ma żadnego doświadczenia w tuningu. Za bazę do projektu wybrała Forda Mustanga z 2006 roku.

Na karoserii znajdziemy wiele motywów nawiązujących do Hello Kitty. Rura wydechowa zyskała końcówkę w kształcie rozpoznawalnego „serduszka”. We wnętrzu znajdziemy jaskrawe akcenty. Kierownica i lusterko wsteczne zostało obszyte charakterstycznym, różowym futerkiem. Ford Mustang w wersji Hello Kitty prezentuje się na 26-calowych kołach z różowymi dodatkami i ukrytymi neonami, które w nocy zmieniają kolory.

Kobieta na filmie mówi, że nie chce sprzedawać swojego samochodu i odrzuciła już kilka ofert. Dodaje jednak, że zacznie się zastanawiać nad sprzedażą, kiedy ktoś złoży jej ofertę na kwotę ponad 30 tys. dolarów. 

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze