Folia maskująca do BMW X2

Folia maskująca do BMW X2

03 kwietnia 2018
9
Do oficjalnej sprzedaży oryginalnych akcesoriów BMW weszła folia „Digital Camo”, która rozszerza dostępną paletę kolorów karoserii BMW X2 o dodatkowy wariant.
Loading module...

Jest to wielokolorowa, matowa folia do kompletnego oklejenia samochodu z cyfrowym wzorem maskującym. Klasyczne podwójne elementy diodowych świateł dziennych i reflektorów przeciwmgłowych wyglądają spod kamuflażu niczym oczy drapieżnika na polowaniu. W połączeniu z jeszcze szerszymi nadkolami daje to niezwykle mocny profil. BMW X2 wydaje się czaić do skoku. Asymetryczny wzór ciemnych, szarych i jasnych kolorów nawiązuje do lakieru Galvanic Gold, który wzbudził ciekawość podczas prezentacji nowego modelu. Pierwsze prototypy wzbudzały wielkie zainteresowanie już podczas jazd testowych na drogach publicznych, a następnie podczas Tygodnia Mody w Mediolanie.

Folia stanowi dodatkowe zabezpieczenie karoserii przed uszkodzeniami.

Okazją do pokazania oryginalnego stylu była już limitowana edycja butów sportowych BMW X2 opracowana wspólnie z producentem obuwia VOR. Teraz folia oferowana do kompaktowego Sports Activity Coupé jest idealną opcją dla tych, którzy mają odwagę ruszyć z BMW X2 w nieznane.

W przypadku linii wyposażenia M Sport i M Sport X zachowane zostały wszystkie specyficzne i charakterystyczne detale; przy oklejeniu pominięte są tylko błyszczące elementy przodu i tyłu oraz elementy w kolorze Frozen Grey. Pierwszy model o nowym, wyrazistym wyglądzie został zaprezentowany 17 marca w oddziale BMW w dzielnicy Monachium Fröttmaning w ramach wprowadzenia na rynek nowego BMW X2.

Kompletne oklejenie folią „Digital Camo” można wykonać w ciągu czterech dni u wybranych dealerów BMW. Cena z oklejeniem wynosi 4500 euro.

Loading module...

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!