FMX w rytmie Hip – hop, czyli Red Bull X-Fighters Jams tour!

Kochacie freestyle i polskie wybrzeże? Już za dwa tygodnie (18 - 22 lipca) północna Polska zostanie zdominowana przez światowej klasy zawodników Freestyle motocross, a dźwięki grane  wprost z dachu autobusu, wprawią Was w dobry nastrój.  

Polskie wybrzeże, jak co roku w sezonie letnim zamienia się w główny cel wakacyjnych podróży, także dla wielu fanów freestyle motocross. Pamięta o tym Redbull, stąd też między 18, a 22 lipca w Mikołajkach, Gdyni oraz Szczecinie organizuje prestiżowe pokazy FMX. Imprezy uświetnią swoimi występami między innymi: Abradab i Warszafski Deszcz. Planowane atrakcje są jednak jedynie zapowiedzią tego, co będzie się działo 6 sierpnia w Poznaniu na międzynarodowych zawodach Red Bull X-Fighters!

Fani FMX to uwielbiają!
fot. Red Bull Contentpool

Od poniedziałku 18 lipca urlopowicze przebywający w krainie wielkich jezior będą mieli niepowtarzalną szansę by zobaczyć pokazy Freestyle motocross w wykonaniu światowej klasy zawodników z grupy FmX4Ever: Na Placu Wolności w Mikołajkach zaprezentują się m.in.: dwukrotny mistrz Nowej Zelandii w FMX Nick Franklin, oraz Belgowie: Jimmy Verburgh, Gelles Delong i Bjorn van den Broeck.

Atmosferę zawodów zawsze podgrzewają świetni wykonawcy.
fot. Marcin Kin Red Bull Contentpool

Zapierające dech w piersiach skoki, backflipy, karkołomne manewry i wiele innych spektakularnych ewolucji odbywających się na wysokości 10-11 metrów, to tylko część z zaplanowanych atrakcji. Pokazy odbywać się będą w rytm dźwięków granych z mobilnej sceny muzycznej – Red Bull Tourbus! Muzyczny autobus, na dachu, którego wystąpią m.in. Abradab i Warszafski Deszcz to jedyna scena muzyczna w Polsce, pozwalająca na zorganizowanie koncertu niemalże w każdym miejscu!

Nick Franklin wie co publiczność lubi najbardziej!
fot. Red Bull Contentpool

Kolejny przystanek, na trasie Red Bull X-Fighters Jams odbędzie się 20 lipca na Skwerze Kościuszki w Gdyni. Zaledwie dwa dni później pokazy dotrą do stolicy województwa zachodniopomorskiego – Szczecina.

Harmonogram pokazów:

18.07.2011 – Mikołajki – Plac Wolności, start godz. 19.00.

Red Bull Tourbus: Neony i Abradab.

After Party: Wioska Żeglarska, ul. Kowalska 3.

20.07.2011- Gdynia – Skwer Kościuszki, start godz. 19.00.

Red Bull Tourbus: Planet L.U.C i Warszafski Deszcz.

After Party: Aloha Cipika, Aleje Jana Pawła II 11.

22.07.2011 – Szczecin – Wały Chrobrego, start godz. 19.00.

Red Bull Tourbus: Planet L.U.C i Warszafski Deszcz.

After Party: Lulu Music Club, ul. Partyzantów 2.

Wszystkie lipcowe pokazy stanowią rozgrzewkę przed polskim przystankiem międzynarodowej serii Red Bull X-Fighters, który 6 sierpnia b.r. odbędzie się w Poznaniu na Stadionie Miejskim. Bilety na zawody Red Bull X-Fighters w Poznaniu – w cenie od 119 zł do 199 zł dostępne są
w sprzedaży na www.redbull.pl

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze