Firmy motoryzacyjne z Chin przyjadą do Warszawy

Jednoślady z Państwa Środka, a także części oraz akcesoria motocyklowe i samochodowe będą prezentowane podczas China Expo Poland 2013, największych w Polsce targów w całości dedykowanych współpracy gospodarczej na linii Polska-Chiny.

Uczestnictwo w tegorocznej edycji i tym samym chęć poszukiwania w naszym kraju partnerów handlowych zadeklarowało już ponad pięćdziesiąt firm motoryzacyjnych z dalekich Chin. To dopiero początek, bo wciąż prowadzone są rozmowy z kolejnymi zainteresowanymi. Ofercie wystawców towarzyszyć będzie rozbudowany program konferencji poświęcony skutecznej współpracy z Chińczykami. III Targi China Expo Poland odbędą się w dniach 12-14 września 2013 w Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie.

Na Targach China Expo Poland 2013 wystawiać się będą producenci i eksporterzy z różnych regionów Chin. Na stoiskach będzie można znaleźć motocykle i skutery, a także części do jednośladów, jak choćby silniki motocyklowe oraz różnorodne akcesoria do motocykli i aut. Oferta targów obejmuje też oświetlenie, elektronikę i wyposażenie gospodarstwa domowego.

Targi China Expo Poland organizowane są przez Międzynarodowe Targi Polska i China Town Travel. Aby bezpłatnie wziąć udział w wydarzeniu i móc skorzystać z oferty szkoleniowej należy zarejestrować się na stronie http://www.china-expo.pl/form/rejestracja-online.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze