Fiat u boku zespołu Yamaha Factory Racing w MotoGP 2014

Przy okazji testów MotoGP 2014 przeprowadzanych w Sepang w Malezji oficjalnie zostało ogłoszone partnerstwo pomiędzy zespołem Yamaha Factory Racing a marką Fiat Professional.

Na szybie przedniej dwóch motocykli Yamaha YZR-M1, należących do Jorge Lorenzo i Valentino Rossiego pojawiło się logo Fiat Professional, marki Grupy Fiat zajmującej się samochodami dostawczymi, która będzie oficjalnym sponsorem i oficjalnym dostawcą samochodów dla japońskiego zespołu, biorącego udział w Motocyklowych Mistrzostwach Świata MotoGP 2014.

Współpraca Yamaha Factory Racing i Fiat Professional na 2014 rok.
fot. Fiat

Aby przypieczętować współpracę, logo będzie pojawiać się ponadto w oficjalnych komunikatach zespołu oraz na ściankach ustawianych podczas wywiadów, jak i na fotelach ustawianych w boksach. Na czas wyścigów MotoGP 2014 kilka samochodów Grupy Fiat będzie do dyspozycji zespołu Yamaha Factory Racing, natomiast inne pojazdy spośród samochodów osobowych i dostawczych będą służyć zarządowi Yamaha Motor Racing w poruszaniu się na terenie Włoch przez cały 2014 roku.

Z sześcioma zdobytymi tytułami od 2004 roku, Yamaha Factory Racing jest jednym ze światowych zespołów odnoszących największe sukcesy.

Współpraca Yamaha Factory Racing i Fiat Professional na 2014 rok.
fot. Fiat

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze