Fiat odświeży gamę modeli 500 i zapowiada nowość – 500X Cabrio!

Kosmetyczne zmiany dla gamy 500 są potrzebne i nie ma do tego żadnych wątpliwości. Internauci pytają jednak - po co nowa "pięćsetka" w wersji bez dachu?

Po premierach w ostatnich miesiącach ubiegłego roku: nowej 500, Tipo, Tipo Cross i Pandy, zmienia się również rodzina 500 i Fiat rozpoczyna 2021 rok z całkowicie odświeżoną całą gamą. 

Nowa rodzina 500 pojawia się teraz w 5 wersjach wyposażenia. Paleta kolorystyczna, od zawsze wyróżniająca się wyrazistością i ostrością, jest poszerzona o nowy, ekskluzywny kolor nadwozia Pomarańczowy Sicilia, zestawiony w środku z nową tapicerką w kolorze niebieskim, ozdobioną monogramem FIAT wytłoczonym na środkowej części fotela oraz specjalną deską rozdzielczą w nowym niebieskim kolorze Niebieski Techno.

Fiat odświeży gamę modeli 500 i zapowiada nowość - 500X Cabrio!

W standardzie dostępny jest 7-calowy system multimedialny Uconnect z radiem DAB, Apple CarPlay™ i Android Auto™, umożliwiający najprostszy i najbardziej efektywny sposób korzystania z usług swojego urządzenia w samochodzie. We wszystkich trzech modelach dostępne są nowe fotele „Flashy” dopasowane do całkowicie nowego wykończenia deski rozdzielczej w kolorze matowego srebra.

W wersji Dolcevita – wnętrze wyróżnia się deską rozdzielczą w kolorze nadwozia, chromowanymi elementami, szklanym dachem i 15-calowymi felgami aluminiowymi. Dla tej wersji dostępne jest także dwukolorowe nadwozie Biały Gelato/Szary Lunare), ozdobione emblematem Dolcevita.

Fiat odświeży gamę modeli 500 i zapowiada nowość - 500X Cabrio!

500L w wersji Cross jest wyposażona w standardzie w 16-calowe felgi aluminiowe, światła przeciwmgielne, tylne czujniki parkowania, czujniki zmierzchu i deszczu oraz automatyczną klimatyzację: najwyższy poziom stylu i komfortu. 500L oferuje również wnętrza z motywem kamuflażu lub, na zamówienie, fotele z czarnej skóry.

500L Sport została wzbogacona o akcenty stylistyczne, jak 17-calowe felgi aluminiowe, system Autonomous City Brake, lusterko wsteczne elektrochromatyczne, tapicerkę z czarnej tkaniny Technopren, przyciemniane szyby i oświetlenie ambientowe.

Fiat odświeży gamę modeli 500 i zapowiada nowość - 500X Cabrio!

500X jest natomiast wyposażona w 18-calowe felgi aluminiowe z czarnym, oksydowanym wykończeniem lub, na zamówienie, dostępne w rozmiarze 19-calowe  i wyróżnia się nowym, szarym, matowym lakierem Moda Grey. Model ten pojawi się także w wersji cabrio. 

Fiat odświeży gamę modeli 500 i zapowiada nowość - 500X Cabrio!

Gama silników 500X obejmuje dwa silniki benzynowe: 1,0-litrowy silnik o mocy 120 KM  i 1,3-litrowy silnik Firefly o mocy 150 KM zespolony ze skrzynią automatyczną DDCT. 500L jest dostępna z 1,4-litrowym silnikiem benzynowym o mocy 95 KM.

Fiat odświeży gamę modeli 500 i zapowiada nowość - 500X Cabrio!

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze