Fiat 500 by Gucci i 695 Tributo Ferrari na pikniku w Goodwood

W dniach od 1 do 3 lipca fiat 500byGucci oraz Abarth 695 Tributo Ferrari  będą gwiazdą imprezy ChicNic - nowoczesnego i stylowego, brytyjskiego pikniku, będącego częścią Goodwood Festival of Speed.

Pięknie przystrzyżone trawniki, równe żwirowe alejki i spektaktularne fontanny – w specjalnie przygotowanej przez dyrektor kreatywną Gucci Frida Giannini w partnerstwie z Centro Stile Fiat scenerii zostaną zaprezentowane specjalne wersje Fiata500 – kobieca 500 by Gucci oraz tą z większym pazurem Abarth 695 Tributo Ferrari. Szczęśliwcy poza podziwianiem aut, będą mogli odbyć jazdę testową.

Piknik jest częścią jednej z najbardziej prestiżowych imprez motoryzacyjnych” Goodwood Festival of Speed”. Abarth zaprezentuje się na nim drugi rok z rzędu, chociaż tym razem zadebiutuje również prezentując modele Abarth 500C z manualną skrzynią biegów i Abarth Punto Evo.

Czerwona karoseria z ozdabiającymi ją dwoma srebrnymi pasami, przedni zderzak z nowymi wlotami powietrza,karbonowe lusterka i 17-calowe obręcze kół to cechy charakterystyczne Tributo Ferrari, który jest już dostępny w Wielkiej Brytanii w cenie 29 600 funtów. Na brytyjski rynek przeznaczono jedynie 152 sztuki. Niepozorne autko przyspiesza od 0 do 100 w 7 sekund.
fot. Fiat

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze