Edyta Klim

Female Biker Meet

Już 16 sierpnia odbędzie się największy na świecie zlot motocyklistek w Londynie, który jednocześnie będzie próbą pobicia Rekordu Guinnesa!

Poprzedni rekord należy do Australii, gdzie pojawiło się 221 motocyklistek, a już teraz na facebookowym profilu przyjazd na spotkanie w Londynie deklaruje ponad 900 kobiet. Imprezę organizuje Dorchester & West Dorset Advanced Motorcyclists (DWDAM), a miejscem spotkania będzie The Ace Cafe w Londynie.

Celem spotkania jest uzmysłowienie wszystkim, że kobiet motocyklistek jest bardzo wiele i pora, by producenci dostrzegli je przy tworzeniu swoich produktów, i zadbali lepiej o ich bezpieczeństwo:
– Zwykle brakuje wszystkich, dostępnych dla mężczyzn opcji, wybór jest mały, a często i jakość gorsza. Pora zrozumieć, że kobiety nie tylko siedzą na motocyklu z tyłu, ale także używają go same, wyczynowo czy turystycznie. Wzywamy wszystkie motocyklistki do udziału w spotkaniu i pomocy w biciu światowego rekordu. Czymkolwiek jeździcie – przybywajcie! Każda z Was jest mile widziana – mówi organizatorka zlotu Sherrie Woolf.

Całą paradę z BMW Wollaston do Ace Cafe poprowadzi Maria Costello, a na miejscu będą loterie charytatywne, konkursy z cennymi nagrodami, szkolenia i inne atrakcje.

Więcej informacji znajdziecie na stronie oficjalnej: http://www.wimagb.co.uk

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze