Exotic Rage, czyli superszybkie sportowe auta z wielkim sercem do pomocy

Superszybkie sportowe auta z wielkim sercem do pomocy, tak w telegraficznym skrócie można opisać zaangażowanie uczestników Exotic Rage w pomoc najbardziej potrzebującym. Ponad sto wartościowych prezentów skompletowanych podczas tegorocznej edycji Exotic Rage zostało przekazanych na akcję „Adoptuj Urodziny”.

Partnerzy i uczestnicy tegorocznej edycji Exotic Rage, w tym Marcelina Zawadzka, Antoni Królikowski i Piotr Stramowski wzięli udział w akcji „Adoptuj Urodziny” organizowanej przez Domy Dzieci w Pęcherach koło Piaseczna. Autorska inicjatywa realizowana przez Centrum Administracyjne Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych to program w całości oparty na pomocy osób z zewnątrz, gotowych sprawić radość dzieciom w dniu ich urodzin.

Exotic Rage, czyli superszybkie sportowe auta z wielkim sercem do pomocy

Jesteśmy przyjaciółmi i pasjonatami egzotycznych samochodów, którzy tak samo jak benzynę, pomoc mają we krwi.  W tym roku jednym z zadań przygotowanych dla uczestników była tajemnicza wizyta w centrum handlowym i realizacja zakupów na stoisku naszego partnera. W zależności od finalnej wartości zakupów uczestnicy zdobywali dodatkowe punkty. Rywalizacja była zacięta, a cel akcji pozostawał tajemnicą, aż do Wielkiego Finału w Poznaniu. – mówi Przemek Waszczuk organizator Exotic Rage i właściciel Exotic Car Club Poland.

Exotic Rage, czyli superszybkie sportowe auta z wielkim sercem do pomocy

Dzięki hojności i zaangażowaniu wszystkich załóg udało się zgromadzić imponującą ilość wartościowych prezentów, które zostały oficjalnie przekazane na potrzeby akcji „Adoptuj Urodziny” organizowanej przez Domy Dzieci w Pęcherach.

Jeszcze nigdy nasza akcja nie została zasilona tak solidnie. Dzięki uczestnikom Exotic Rage, możemy obdarować dzieci, które będą świętować urodziny w nadchodzących miesiącach. Mamy upragnione prezenty zarówno dla małych i dużych, od ukochanej przez dzieciaki kredy do tworzenia obrazów na kostce przed domami, poprzez gry planszowe i klocki – do obowiązkowej u „starszaków” elektroniki, będącej zwykle poza naszym zasięgiem finansowym, a przecież bardzo ważnej – oznaczającej: jestem jak wszyscy, nie jestem gorszy. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc i odwiedziny, które sprawiły naszym podopiecznym wiele radości. – mówi Aneta Piliszek, Dyrektor Domów Dzieci w Pęcherach.

Exotic Rage, czyli superszybkie sportowe auta z wielkim sercem do pomocy

Exotic Rage to największa impreza motoryzacyjno-lifestylowa w Polsce. Organizowana od 2007 roku, szybko zyskała status najbardziej wyczekiwanego wydarzenia towarzyskiego wśród miłośników motoryzacji premium. Co roku na Exotic Rage bawią się ludzie biznesu, sportu, kultury i showbiznesu. W tym roku za sterami najlepszych aut sportowych klasy premium zobaczyliśmy: Marcelinę Zawadzką, Piotra Stramowskiego, Antoniego Królikowskiego i Jerzego Dziewulskiego.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Byłem kiedyś na podobnym zlocie, w ogóle jak mam czas i takie wydarzenie jest gdzieś w okolicach Krakowa to chetnie się wybiorę. Tylko powiedzcie mi jak oni robią że te ich samochody tak błyszczą? 🙂 Obecnie testuję aplikatory do wosków, które kupuję taniutko tutaj: https://mrcleaner.pl/s?q=aplikator Kiedyś osiągnę taki efekt 🙂

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze