Ewa Kania

Ewelina Lisowska miała wypadek na motocyklu! Pokazała, jak wygląda jej ciało po zdarzeniu

Znana piosenkarka Ewelina Lisowska na własnej skórze przekonała się, jak niebezpieczne potrafią być motocykle. Gwiazda miała niedawno bolesny wypadek na jednośladzie.

Ewelina Lisowska miała wypadek na motocyklu

Ewelina Lisowska poinformowała ostatnio na swoich mediach społecznościowych, o groźnym zdarzeniu, jakie ją spotkało. Na pierwszym zdjęciu widzimy 31-latkę stojącą uśmiechniętą w stroju motocyklowym, a za nią oparty o mur stoi motocykl trialowy. Fotografię opatrzyła opisem:

Przesuń dalej, a zobaczysz co mam pod ubraniem. Lekka kraksa można by rzec.

Kolejne zdjęcia pokazują rozległe siniaki oraz rany na ciele gwiazdy. Jak do tego doszło?

Ewelina Lisowska pokazała nagranie z wypadku na motocyklu

Fani byli wyraźnie zaniepokojeni tym, co spotkało Ewelinę Lisowską. Niedługo po publikacji zdjęcia, podzieliła się więc również nagraniem ze zdarzenia. Widzimy na nim wokalistkę, jak jeździ trialem po jakimś niewielkim torze.

Później stoi koło innego motocyklisty i mocno rusza, podnosząc przednie koło. Tu następuje cięcie, ale możemy domyślić się, że Lisowska wystartowała, ale nie utrzymała maszyny i po kilkunastu metrach zaliczyła bardzo bolesną glebę.

Z pewnością potłukła się upadając na kostkę, ale najgorsze było to, że motocykl upadł na nią. To on odpowiedzialny jest za tak poważne siniaki oraz rany.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze