Ewan McGregor i Charley Boorman ponownie ruszą w drogę na motocyklach w programie Long Way Up. Zobaczcie oficjalny zwiastun!

Apple TV udostępniła oficjalny zwiastun filmu „Long Way Up”, nowego epickiego serialu dokumentalnego, w którym gwiazda kina Ewan McGregor i Charley Boorman ponownie wsiadają na motocykle i ruszają w drogę.

Pierwsze trzy odcinki 11-częściowego serialu będą miały światową premierę w Apple TV+ w piątek 18 września. Nowe odcinki będą pojawiać się co tydzień, w każdy piątek.

„Long Way Up” znowu połączyła McGregora i Boormana, po ponad dziesięciu latach od ich ostatniej motocyklowej przygody, aby odbyć kolejną niesamowitą podróż. W swojej dotychczas najtrudniejszej wyprawie pokonują oni 13 000 mil w ponad 100 dni, z miejscowości Ushuaia na południowym krańcu Ameryki Południowej do Los Angeles.

Pisałyśmy też o tym TUTAJ: „Long Way Up” – nowe motocyklowe show z Ewanem McGregorem i Charleyem Boormanem!

Aby przyczynić się do zrównoważonego rozwoju naszej planety, duet podróżuje na zmodyfikowanych motocyklach elektrycznych Harley- Davidson LiveWire. Wykorzystując najnowocześniejszą technologię, przemierzają 16 przejść granicznych i przejeżdżają 13 krajów wraz ze swoimi wieloletnimi współpracownikami, Davidem Alexanianem i Russem Malkinem, którzy podążają za nimi pierwszymi, jakie kiedykolwiek wyprodukowano, dwoma elektrycznymi półciężarówkami marki Rivian.

Serial „Long Way Up” został stworzony i wyprodukowany przez Ewana McGregora, Charleya Boormana, Davida Alexaniana i Russa Malkina.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze