Ewa Wójtowicz rozpoczyna sezon w wyścigach górskich

Sezon 2011 jest dla Ewy nie lada wyzwaniem! Zawodniczka startuje w rajdach samochodowych i jednocześnie będzie walczyć o tytuł mistrzowski w wyścigach górskich. Pierwsze dwie rundy GSMP już w najbliższy weekend, rozegrają się w Korczynie.

Ewa Wójtowicz jest jedyną kobietą na liście zgłoszeń do 8 Wyścigu Górskiego Prządki, a w swojej klasie będzie miała czterech rywali. Mimo, że to pierwszy wyścig górski w tym roku, zawodniczka ma już za sobą sporo kilometrów sportowej jazdy.

– W tym roku udało nam się rozpocząć sezon wcześniej – Rajdem Świdnickim. Bardzo się cieszę, że mam już za sobą pierwsze kilometry, które dobrze rokują na najbliższy start. Także wraz z moim zespołem Palonka Rally Sport, mieliśmy tej zimy sporo testów, które pozwoliły mi lepiej wczuć się w moją C2. Od najbliższej soboty w Korczynie zamierzam walczyć o jak najwyższe pozycje w klasie A-1600. Zapraszam wszystkich miłośników szybkiej jazdy i pięknych aut na weekend do Korczyny – mówi Ewa.

Zawodniczka tym razem będzie musiała obejść się bez pilota w samochodzie – taki jest regulamin wyścigów – ale na pewno nie obejdzie się bez gorącego dopingu na trasie! Zapraszamy do Korczyny!

Więcej o zawodach dowiecie się ze strony: www.automalop.pl

Ewa Wójtowicz
fot. z archiwum zawodniczki

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze