Erika Detota staje na podium

Po tym jak Evan Cline został wykluczony z Cline Racing Sports (CRS) przez infekcję wirusową, sponsor teamu Exedy Racing Clutch zaoferował miejsce za kierownicą Erice Detota.  

Miejmy nadzieję, że Erika będzie miała okazję dalej się rozwijać, gdyż jak pokazują wyniki jest nieoszlifowanym diamentem, w który naprawdę warto zainwestować.
fot. CRS

Mistrzyni z 2010 roku w serii USRC (United States Rally Championship) bardzo szybko zaadoptowała się za kierownicą samochodu. Wspólnie z Grzegorzem Dormanem stworzyli ciekawy duet, który radził sobie całkiem nieźle podczas rajdów regionalnych. Ścigali się Subaru Impreza z napędem na przednią oś i w trakcie Finger Lakes Rally pierwszego dnia zajęli trzecie miejsce, natomiast w sobotę drugie. Zważając na mgłę oraz deszcz trzeba zaliczyć ten wynik do dużego sukcesu. Detota zajmuj pierwsze miejsce w Grupie 2, natomiast w klasyfikacji generalnej Rally America Eastern Regional Championship jest czwarta. Wczesny sukces oraz wsparcie Eriki jest świadectwem ofiarności społeczności rajdowej w Stanach Zjednoczonych, która dostrzega kilka kobiet konkurujących w tym sporcie.

Miejmy nadzieję, że będzie ona miała okazję dalej się rozwijać, gdyż jak pokazują wyniki jest nieoszlifowanym diamentem, w który naprawdę warto zainwestować.

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze