Erika Datota i jej „I love Boobies” na kręglach w Nowym Jorku

Znana ze swojego oddania akcjom charytatywnym zawodniczka Erika Datota weźmie udział w zawodach kręglarskich "Strikes Against Cancer Bowl-A-Thon".

Zawody „Bowl-A-Thon” odbędą się na mającym ponad jedenaście tysięcy metrów kwadratowych obiekcie Grand Prix New York, jedynym, usytuowanym na terenie Nowego Jorku centrum rozrywkowym z wewnętrznym torem wyścigowym. Erika Datota przyznaje, że granie w kręgle w tak szczytnym celu będzie świetną zabawą. Już od lat współpracuje z Keep-a-Breast.org, organizacją promującą wczesne wykrywanie raka piersi. Ma także nadzieję, że wkrótce uda jej się uzyskać większą ilość sponsorów, dzięki którym jeszcze skuteczniej będzie uświadamiać ludzi na temat zagrożeń wynikających z tej choroby.

Podczas zawodów, które odbędą się 18 listopada będzie można obejrzeć zwycięskie, błękitne Subaru Datoty, promujące jej akcję „I love Boobies”. Zebrane w czasie imprezy fundusze zostaną przekazane fundacji Support Connection, której zadaniem jest pomoc i porady dla kobiet, u których rak piersi i jajników został już wykryty.

Bilety są jeszcze dostępne w cenie 25 dolarów w przedsprzedaży i 35 w dniu imprezy.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze