Erik Buell Racing szykuje premiery

Erik Buell Racing szykuje premiery

27 września 2016
Przez kilka ostatnich miesięcy firma EBR Motorcycles milczała na temat kolejnych ruchów. Nowi właściciele w końcu zabrali głos. Pierwsze wzmianki są obiecujące. Wygląda na to, że marka szykuje nowy motocykl.

Kilka dni temu odbyła się krótka konferencja prasowa podczas której prezes EBR, Steve Smith, zapewnił wszystkich zgromadzonych, że firma zaczyna się odradzać, a wszystko jest na dobrej drodze. Motocykle tej marki są cały czas dostarczane do salonów, a następnie do klientów. 

Z kolei Bill Melvin, czyli właściciel firmy EBR, zapowiedział jesienną nowość. Na rynku pojawi się nowa maszyna, która na razie jest określana słowami "szybki, mroczny i niski". Pierwsze doniesienia mówią o motocyklu opartym na platformie 1190, który powstanie w myślą o motocyklistach poruszających się w mieście. Z kolei za dwa lata pojawi się zupełnie nowa platforma, która pozwoli na konstruowanie jednośladów z dolnej półki, kosztujących poniżej 10 tys. dolarów. 

Największą niewiadomą są plany EBR na rynku europejskim. Na razie firma nie zapowiedziała żadnych nowości na targach Intermot oraz EICMA.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!