Emirates SkyWheels – transport samochodu samolotem

Linie lotnicze Emirates postanowiły wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, szczególnie tych pochodzących z Bliskiego Wschodu. Podróżując do Europy będzie można nadać samochód wraz z bagażem w ramach nowej usługi.

W krajach Bliskiego Wschodu nie brakuje wielbicieli supersamochodów, którzy uwielbiają zabierać je ze sobą nawet na kilkudniową podróż do jednej z europejskich stolic. Dlatego linie Emirates postanowiły wykorzystać koniunkturę i uruchomiły nową usługę przeznaczoną dla najbardziej wymagających klientów. 

Emirates SkyWheels to oferta dla najbardziej zamożnych klientów, którzy są zainteresowani transportem samochodu na dużą odległość. Jest skierowana nie tylko dla właścicieli nowych supersamochodów, ale także zabytkowych maszyn.

Usługa obejmuje transport pojazdu z lotniska i na lotnisko. Linie Emirates oferują 150 lokalizacji na 6 kontynentach. Oczywiście nie zabrakło na liście najbardziej popularnych destynacji w Europie, Azji i Ameryce. Linie Emirates udostępniają 250 samolotów, z czego 15. to typowo towarowe maszyny. Pozostałe mogą transportować w jednym czasie pasażerów i samochody. SkyWheels sprawdzi się także w przypadku zakupu samochodu za granicą czy konieczności wysłania go do serwisu, który znajduje się daleko. W ramach usługi wliczono ubezpieczenie.

Zobaczcie film, który prezentuje jak w praktyce wygląda taka usługa. Jeden z blogerów motoryzacyjnych, MrJWW, wysłał Zondę F z Dubaju do Bolonii.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze