Elektryczny Fiat 500 – Mopar stworzył zestaw akcesoriów „szytych na miarę”

Marka Mopar przygotowała ponad 80 akcesoriów przeznaczonych wyłącznie dla pierwszego, w pełni elektrycznego modelu FCA. Dzięki czterem różnym motywom tematycznym, każdy kierowca może „nosić” swoją nową 500, jak szyty na miarę garnitur.

Akcesoria „Fashion”.
Mopar pracował nad czterema obszarami, wyrażającymi charakter 500. Dużą uwagę poświęcono elementowi „fashion”, a więc akcesoriom podkreślającym liczne niuanse – na przykład elegancję i wyrazistość mosiądzu („fashion pack”) lub chromu („chrome pack”), jednak zawsze ukierunkowane na wygodę Klientów. Przykład?

Elektryczny Fiat 500 - Mopar stworzył zestaw akcesoriów

Choćby„tunnel pocket” obejmujący podstawkę na torebkę z logo oraz specjalne przegródki na telefon, kosmetyki i kosmetyczkę. Inne elementy „fashion” to felgi z diamentowym szlifem, pakiet chromowanych ramek, specjalna obudowa kluczyka i motyw jodełki na dachu, przywodzący na myśl przemysł modowy z jego wyrafinowanym rzemiosłem.

Akcesoria sport techno.
Tradycyjnie 500 należy również do świata sportu. Za pomocą linii akcesoriów Sport Techno Mopar zajął się obszarem stanowiącym część historii modelu i mocno podkreślającym jego charakter.

Elektryczny Fiat 500 - Mopar stworzył zestaw akcesoriów

Ekskluzywne aluminiowe felgi 17-calowe, obudowy lusterek, logo z przodu i z tyłu oraz obudowa kluczyka – wszystko to może przybrać matowe odcienie szarości, nadające samochodowi wyrazisty sportowy styl. Nie wspominając o specjalnych motywach na dachu i po bokach oraz podświetlanych listwach progowych z logo, a także oświetleniu ambientowemu, zwiększającemu przyjemność z użytkowania 500 po zmroku.

Elektryczny Fiat 500 - Mopar stworzył zestaw akcesoriów

Akcesoria „ethics&aesthetics” oraz akcesoria „Be proud”.
Niezwykłą uwagą poświęcono także środowisku, projektując akcesoria z materiałów pochodzących z recyklingu lub nadających się do ponownego przetworzenia. Przykład? Tworzywo użyte do wykonania kultowego klucza w kształcie „kamyka” pochodzi z odpadów z produkcji roślinnej. Właśnie z takiego podejścia oraz z poszanowania dziedzictwa związanego z 500 powstały akcesoria „ethics&aesthetics” oraz „Be proud”.

Elektryczny Fiat 500 - Mopar stworzył zestaw akcesoriów

Dbałość o środowisko może wyrażać się również w formie grafiki na dachu oraz dywaników z materiałów przyjaznych naturze. Szacunek dla kierowcy i pasażerów znajduje natomiast odzwierciedlenie w pakiecie ochronnym D-Fence by Mopar, składającym się z filtra kabinowego, oczyszczacza powietrza i lampy UV, które odkażają wnętrze samochodu w 3 krokach: poprawiając jakość powietrza przedostającego się z zewnątrz, oczyszczając powietrze w kabinie oraz eliminując do 99% bakterii.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze