Karolina Chojnacka

Elektryczne mogą być też skutery wodne – zobaczcie Narke The Electrojet

Podczas gdy Tesla zrewolucjonizowała transport elektryczny na lądzie, Narke robi to samo na wodzie.

Narke The Electrojet to bardzo zaawansowana prywatna jednostka pływająca zasilana w 100% energią elektryczną. To chyba najbardziej elegancki skuter wodny na świecie, który znacznie przewyższa standardy branżowe pod względem komponentów, wymiarów i rozwiązań technicznych.

Narke The Electrojet jest zarejestrowany jako mała łódź rekreacyjna, i można nim pływać po chronionych jeziorach i zatokach, gdzie zwykłe skutery wodne nie są dozwolone.

Narke The Electrojet

Przeczytaj też: Tesla ochroni przed bronią biologiczną?

Narke The Electrojet posiada opracowany samodzielnie, chłodzony wodą, trójfazowy silnik asynchroniczny oraz akumulator litowo-jonowy. Moc Narke The Electrojet wynosi 95 KM i na jednym ładowaniu można nim śmigać po wodzie przez około 2 godziny.

Korpus kompozytowy wzmocniony włóknem węglowym zapewnia wyjątkowo elegancki wygląd, wspierany przez dostosowywalny inteligentny wyświetlacz, który pokazuje między innymi poziom naładowania, przebytą odległość, odległość do portu czy temperaturę wody.

Narke The Electrojet

Narke The Electrojet jest przeznaczony dla tych, którzy oprócz pasji do sportów wodnych, dzielą także pasję do ochrony środowiska, technologii i designu. Narke reprezentuje najnowszą generację pojazdów elektrycznych, a jego rozpowszechnienie może pomóc chronić nasze wody dla przyszłych pokoleń.

Przeczytaj też: Tesla automatycznie nagrywa wypadek drogowy

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze