Elegantka na jednośladzie

23 lipca 2009
3
Jak zadać szyku na skuterze? Do tej pory jazda w zwykłych rękawiczkach bądź zupełnie bez nich narażała kobiety na nieprzyjemne warunki i szorstkie dłonie wysmagane wiatrem. Są już dostępne rękawice motocyklowe i na skuter zaprojektowane specjalnie z myślą o stylowych i modnych kobietach.

fot. Shima

Nie wszystkie mamy sylwetkę drobnej kobietki, która jak wsiądzie na motocykl to od razu widać, że jedzie płeć piękna. Wiemy jak wygląda się w ciuchach motocyklowych; nawet jeśli są dedykowane kobiecie czasem dopiero zaglądając prosto w kask ktoś może zauważyć, że na jednośladzie siedzi białogłowa. Nawet jeśli specjalnie nie chcemy się wyróżniać od reszty, czasem fajnie byłoby założyc coś, w czym po prostu ładnie wyglądamy, co podkreśla nasz styl.

Do tej pory wybór profesjonalnych rękawic dla kobiet na skuter i motocykl  był niewielki. Firma SHIMA postanowiła to zmienić i w swojej kolekcji przedstawia wybór rękawic dla pań, które postanowiły omijać korki jeżdżąc na skuterach bądź motocyklach.

Rękawice z serii Caldera MFI dostępne są w trzech kolorach:  czarnym, szarym i czerwonym, zatem można je dobrać do stroju, by zawsze wyglądać modnie i z klasą. Wykonane są z najwyższej jakości skóry bydlęcej łączonej z amarą oraz zamszem. Zaprojektowane zostały przez polską projektantkę z myślą o kobietach, które cenią styl, wygodę oraz bezpieczeństwo podczas jazdy na jednośladzie. Mają delikatną linię i subtelny kształt i niepowtarzalne wzornictwo z kwiatowymi aplikacjami. Są dobrą i estetyczną ochroną delikatnych kobiecych dłoni zarówno przed złymi warunkami atmosferycznymi, jak i podczas drobnych otarć.

fot. Shima
fot. Shima

 

 

 

 

 

 

Długi mankiet zakończony dużym rzepem pozwala na szybkie i wygodne umocowane rękawicy. Rękawiczki nie ograniczają ruchów palców i umożliwiają swobodne używanie manetki.  Specjalna konstrukcja rękawic  uwzględnia anatomię kobiecej dłoni - dłuższe palce, węższy obszar śródręcza oraz bardziej dopasowaną sylwetkę, dzięki czemu dłoń wygląda smukle i kobieco.|

Rozmiary: najmniejszy: S - obwód dłoni: 15-17 cm, największy: XL - obwód dłoni: 21-22 cm.
Cena rękawic z serii Caldera MFI to 139 złotych.

Producent gwarantuje następujące cechy produktu:
- certyfikat bezpieczeństwa CE,
- pasek regulacji na nadgarstku,
- miękkie wyłożenie poliestrowe,
- wykonanie z najwyższej jakości skóry bydlęcej wraz ze wstawkami z Amary,
- marszczenia skóry dla większej elastyczności podczas jazdy.

Więcej informacji na temat dostępnych rękawic dla kobiet  - także turystycznych OutFLy Lady i sportowych  Caldera Sport - oraz na temat marki SHIMA na www.shima.pl. Tam także możliwość obejrzenia rękawic w widoku 360°.

Komentarze

agnest
10 sierpnia 2010 09:44
A co z rękawicami Alpinestars?!
w nich to dopiero można wyglądać elegancko na jednośladach i zyskać podziw panów ;)
stylowe http://www.raceandrally.pl/STELLA_TYLLA_GLOVES-357.html
sportowe http://www.raceandrally.pl/STELLA_SP_8_GLOVES-359.html