Elegancka kolekcja toreb Bugatti

Jeżeli często wyjeżdżasz i potrzebujesz niewielkiej, zgrabnej i jednocześnie eleganckiej torby podróżnej, a wszystkie te które masz są do niczego. Zwróć uwagę na kolekcje którą oferuje Bugatti.

fot. Bugatti

Drogie panie, nie ma co ukrywać, że każda z nas lubi świetnie wyglądać w każdym miejscu i sytuacji. Niestety mamy tą dziwna przypadłość, wiecznie nie wiemy co na siebie włożyć, co ze sobą zabrać w krótką podróż i odwieczny problem – w co się spakować. Hmm… to faktyczne ciężki orzech do zgryzienia. 

Zwykle bywa tak, że na krótkie wyjazdy – spotkania biznesowe, czy weekendowe wypady za miasto, zabieramy zbędne rzeczy, tłumacząc sobie, że to też się przyda. To wszystko za sprawą dużej nieporęcznej i mało atrakcyjnej torby. A po powrocie zastanawiamy się, po co zapakowałyśmy ten amarantowy sweter i drugą parę jeansów, skoro to tylko 2 dni? 

Torba weekendowa z kolekcji Bugatti jest elegancka, szykowna i nadaje się zarówno do stroju sportowego jak i bardzo oficjalnego. Wykonana jest z najwyższej jakości skóry wołowej, zapinana na błyskawiczny zamek. Przód torby zdobią wytłoczone inicjały Ettore Bugatti.

Wymiary: szer. 53,5 cm x wys. 38 cm x głęb. 25 cm 

Ekskluzywną torbę Bugatti można kupić za ok. 2400 zł

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze