Ewa Pertyńska

Elegancja Porsche na święta

Porsche Design wypuściło specjalną kolekcję świąteczną celując w kobiece gusta. Eleganckie ubrania i dodatki stanowią kolejną porcję pomysłów na świąteczny prezent dla bliskiej osoby.

Święta Bożego Narodzenia kojarzą nam się z unikalną, rodzinną atmosferą. Symbole takie jak choinka, siano pod obrusem, czy jemioła stanowią nieodłączny dla wielu osób element tych paru dni. Niezmienną również jest tradycja dawania sobie prezentów, na które czekają najbardziej najmłodsi. Jednak ci starsi mogą cieszyć się nawet bardziej, gdy dostaną odpowiedni dla siebie podarunek. Parę pomysłów na taką wyjątkową paczkę podsuwa Porsche.

Kurtka

Kurtka o nazwie Shearling Perfecto wykonana jest z owczej skóry. Utrzymana w lotniczym stylu, z asymetrycznym suwakiem, dostępna jest w kolorze granatu, czyli ciemnej czerwieni, zakrawającej o bordo oraz czarnym.

 

 

 

 

 

Torby

Vespa 946 od Christiana Diora. Najbardziej luksusowy skuter świata?

Agnodice It-Bag wyglądem przywodzi na myśl tradycyjną torbę lekarza. Jej nazwa pochodzi od imienia greckiego doktora, Agnodyka. W tym roku pojawiła się już na Fashion Week w Nowym Yorku. Walorem tego akcesorium jest bardzo duża gama dodatków, które pozwalają spersonalizować torbę wg własnych upodobań i stylu. Pomijając wybór między dziesięcioma kolorami, torba występuje z czterema różnymi kombinacjami metalowych dodatków i dwiema odmianami szycia. Dzięki tej rozpiętości tworzy się użyteczną torebkę wprost do własnych potrzeb.

Kopertówka JewelBag jest przykładem uniwersalnej elegancji połączonej z użytecznością. Dostępna w siedmiu różnych kolorach torebka, wykończona metalowymi, złotymi elementami, może być noszona na parę różnych sposobów.

TwinBag MiniMini to ręcznie wykonana torba nawiązująca do pierwszej wypuszczonej przez Porsche. Dostępna w pięciu różnych kolorach.

Akcesoria

Pokrowiec na telefon P’9982 jest dostępny w czterech nowych kolorach. Tym samym teraz do wyboru jest pięć kolorów: czarny, metaliczny, zielony, koniak i czerwony.

Biżuteria

Bransoletka Bracelet Bound jest wykonana ze skóry, stali, różowego i żółtego złota i produkowana jest w Niemczech. Dostępna w dwóch rozmiarach i sześciu kolorach.

{{ gallery(1318) }}

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze