Ekstremalne Ferrari pomalowane w… chińskie kwiaty

Kilka dni temu w sieci pojawiło się zdjęcie ekstremalnego Ferrari pomalowanego w dość nietypowy sposób. Gusta klientów z zasobnym portfelem potrafią być zaskakujące.

Nie dalej jak kilka tygodni temu w sieci pojawiły się zdjęcia czarno-różowego Ferrari FXX K, który to został zamówiony przez pewnego bogatego, chińskiego grafika. Jednak dużo więcej kontrowersji wzbudziły zdjęcia tego samego modelu przyozdobionego motywem chińskich kwiatów.

Czujni internauci odkryli jednak, że jest to sprawka programu graficznego, aniżeli fantazja zamożnego klienta – chociaż taki samochód z pewnością przyciągałby wzrok. Tym bardziej, że jest to maszyna stworzona z myślą o wyścigach po torze. 

Ferrari FXX K to ekstremalny potwór stworzony na bazie LaFerrari. Auto ma silnik V12 oraz motor elektryczny. Kombinowana moc tych dwóch źródeł zasilania to ponad 1050 koni mechanicznych. Samochód ma tak dopracowaną aerodynamikę, że przy prędkości 200 km/h nadwozie wytarza docisk 540 kg.

Powstanie tylko 40 egzemplarzy. Każdy z nich kosztuje około 2,5 miliona euro. Jednak większość z nich sprzedała się jeszcze zanim wyprodukowano pierwszy egzemplarz.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Wiele osób twierdzi, że nie można samodzielnie i szybko nauczyć się chińskiego w domu. Oszczędność pieniędzy – do nauki języka chińskiego przez Skype nie są wymagane żadne dodatkowe podręczniki. chinski w lublinie – już nie musisz wozić dzieci na zajęcia dzięki skorzystaniu z możliwości jakie dają ekorepetycje. Jestem przekonana, że znajdziesz na http://www.na-jezykach.pl/aktualnosc/255/znajomosc_jezykow_obcych_w_polsce_2015.html dużo informacji dotyczących nauki języka chińskiego przez skypa za darmo oraz innych języków w formie potocznie zwanej ekorepetycje. Skupiamy się na 'głębokim czytaniu oraz słuchaniu' co pozwoli lepiej przyswoić słówka/ wyrażenia do Twojej podświadomości, a przez to polepszyć jakość komunikacji w języku chińskim. Lekcje/nauka prowadzone przez doświadczonych lektorów.

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze