Ekspres do kawy dla miłośników MINI

Dla miłośników spotkań w gronie przyjaciół przy kawie, MINI przygotowało ekspres do kawy Nescafe Dolce Gusto Genio 2 Mini.

Dla niektórych kawa to obowiązkowy punkt poranka, ale większości kojarzy się po prostu z czasem dla siebie. W trakcie intensywnego dnia pozwala na chwilę zapomnieć o wszystkim i odprężyć się. Towarzyszy nam kiedy realizujemy trudne zadania, rozmawiamy o ważnych tematach. Jest świetnym dopełnieniem spotkań zarówno tych formalnych, jak i prywatnych. Często przy filiżance małej czarnej celebrujemy sukcesy.

W ciągu dnia wypełnionego zadaniami często zapominamy o tym, jak ważne i zdrowe dla naszego organizmu jest robienie sobie przerw.

Połączenie doświadczenia marki Krups i wiedzy kawowych ekspertów marki Nescafe sprawiło, że powstał ekspres, który pomimo niewielkich rozmiarów wytwarza ciśnienie aż 15 barów – to pozwala uzyskać efekt doskonale zaparzonej kawy. Można też przygotować całą gamę ciepłych lub zimnych kaw i napojów: od intensywnego Espresso, przez delikatne Latte Macchiato, po rozgrzewającą czekoladę czy orzeźwiający, zimny napój herbaciany. To zasługa specjalnych kapsułek, z naturalną, mieloną kawą.

Aby wykorzystać w pełni czas wakacji (urlopy, wycieczki weekendowe, wypady za miasto czy po prostu jazdę po zatłoczonych ulicach), warto ruszyć w drogę z pyszną kawą – świetnie sprawdzą się kubki termiczne dostępne wraz z ekspresem.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze