Ekskluzywne samochody na eBay?

Gdzie kupić super samochody? Wiadomo, w równie super salonach w towarzystwie skaczącej wokół nas obsługi i w atmosferze wielkiego wydarzenia albo...przed komputerem.

 

1,5 miliona i jest twój od ręki…dolarów oczywiście
fot. Lamborghini

Aukcje internetowe to już nie tylko kupowanie książek, sprzętu elektronicznego czy rękodzieła. Sprzedaż samochodów przez internet też nie należy do rzadkości, można się jednak zdziwić natrafiając na serwisie aukcyjnym na auto jedyne w swoim rodzaju. Dziennikarze jednego z amerykańskich portali internetowych mieli okazję znaleźć w sieci warte 1,5 miliona Lamborghini. Ciekawe…

Lamborghini Reventon wystawiony jest na eBay’u za cenę „Kup teraz” 1,5 miliona dolarów i to podobno promocja. Samochód należy bowiem do jednego z tylko dwudziestu poruszających się po światowych drogach, jest też 3 na Świecie modelem co do ceny i… ma niesamowicie mały przebieg. Przyznacie, że 125 kilometry to niewiele, dużo kryje się natomiast pod jego maską – 650 koni mechanicznych to naprawdę sporo. Po co więc kupować takie auto jeśli przejedzie się nim tylko 100 kilometrów grzmią internauci i zgodnie potwierdzają, że gdyby tylko mieli te pieniądze natychmiast wzięliby udział w aukcji. My obiecujemy znaleźć dla was lepsze „promocje”.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze