Ekskluzywna kolekcja odzieży i akcesoriów Bugatti

Damskie torebki, garnitury, paski - wszystko w luksusowym wydaniu z emblematem Bugatti. Oto nowa kolekcja ekskluzywnej marki.

Producent aut Bugatti dołączył niedawno do innych marek motoryzacyjnych, które rozszerzają gamę swoich „towarów” o artykuły, o jakie byśmy ich nie podejrzewali.

Torebka Bentleya za 23 tysiące złotych? Zobacz jak wygląda tutaj.

W przypadku Bugatti są to: odzież i akcesoria. Ostatnio światu zostały zaprezentowane dwie linie: Ettore Bugatti Line i Extreme Performance Line. Dla chętnych na indywidualny krój lub wykończenie akcesorium istnieje możliwość skorzystania z opcji „Bespoke Program” – program „szycia na miarę”.

Damskie torebki ze skóry krokodyla – elementy kolekcji Bugatti.
fot. Bugatti

Linia Ettore Bugatti wzorowana jest na symbolice kultowej dla marki. Na przykład podszewki czy też kołnierze przypominają przedni grill auta, a klasyczna forma słonia (przypomnijmy, że wizerunek tego zwierzęcia zdobił maskę Bugatti w latach 1927-33) przybiera formę broszki lub nadruku na krawacie.

Extreme Performance Line skupia się z kolei na ubraniach wykonanych z niezwykle trwałych i elastycznych materiałów, które są także… odblaskowe. Każdy etap produkcji w ramach tej linii jest limitowany – ograniczony do 431 sztuk, co upamiętniać ma rekord prędkości na lądzie, osiągnięty przez Bugatti Veyron Super Sport w 2010 roku.

Bespoke Program jest dostępny tylko dla posiadaczy samochodów marki Bugatti. Wszystkie zamówienia w jego ramach są realizowane indywidualnie.

Bugatti planuje stworzenie sieci 35 butików w ciągu najbliższych pięciu lat. Zaczną od sprzedaży swoich artykułów w ekskluzywnych butikach marki i jednego domu towarowego. Według dr Wolfganga Schreibera (dyrektora zarządzającego marki) Bugatti to nie tylko technologia, ale również sztuka, design i symbol wyrafinowanego stylu życia. Nowe kolekcje mają rozszerzyć aurę tej ikony motoryzacji na poza-samochodowe aspekty życia.

Aby uczcić artystyczne korzenie marki, Bugatti wybrało Academię di Brera w Mediolanie jako miejsce na inaugurację – pokaz nowych produktów. To miejsce szczególne, w którym Carlo i Rembrandt Bugatti, ojciec i brat założyciela firmy Ettore, studiowali sztukę.

Wszystkie linie Bugatti mają przestrzegać czegoś, co zwane jest DNA Bugatti – naszpikowanego finezją, stylem i elegancją.

Ogromna liczba ludzi we Włoszech pracowała i pracuje nad tym, by każde połączenie materiałów było wyszukane, elitarne i w końcowym rozrachunku – bezkonkurencyjne.

Wszystkie trzy kolekcje noszą międzynarodowe logo „Fabrique en Italie”  i są ściśle limitowane.

Jeśli kochacie luksus i… niebieski kolor – nie ma dla was lepszej propozycji.

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze