Ekskluzywna biżuteria od McLarena

Jesteś fanką wyścigów, a Twoim ulubionym zespołem F1 jest McLaren? Przy współpracy z brytyjską firmą jubilerską Boodles, McLaren stworzył kolekcję wyjątkowej biżuterii, która najlepiej ilustruje ducha obu marek - jakość i finezję. Biżuteria została stworzona zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, ale kosztuje... krocie!

 

McLaren by Boodles – pierścionek dla kobiet.
fot. McLaren

Pierścienie oraz zapinki do mankietów dla mężczyzn z kolekcji McLaren by Boodles wykonane są z siedemnastokaratowego, polerowanego białego złota. Dodatkowo można kupić je również w wersji z oszlifowanymi diamentami o masie 0,50 karata.

Do nas jednak przemawiają głównie damskie precioza, czyli dwa pięknie stylizowane, delikatne obrączki – zarówno bez, jak i z kamieniami szlachetnymi – które, w zależności od obsadzenia diamentami kosztują odpowiednio 6 510 złotych (same białe złoto) lub 15 330 złotych (wysadzane diamentami) – cena zależy również od rozmiaru.

Biżuteria inspirowana jest wzornictwem… wahacza drogowej odmiany MP4-12C i jak pisze sam producent, stworzona jest w „ponadczasowym stylu i prostocie”.

Ceny poszczególnych ozdób wahają się od 1 250 funtów (za standardowy pierścionek z białego złota) aż do 7 000 funtów (zapinki z diamentami). Cóż, za luksus i unikalne wzornictwo trzeba płacić.

 

fot. McLaren

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze