Ekologiczny motocykl – promocja!

Kryzys ekonomiczny nie jest niczym miłym i ma głównie wady; jak się jednak okazuje może mieć też jedną zaletę - spadek cen. Przykładem może być elektryczny motocykl Enertia za jedyne 20 tysięcy złotych. Czy jest ich wart?

Oszczędna, tania i całkiem ładna
fot. Bremmo

Enertia to motocykl amerykańskiej firmy Bremmo. Mieszczącej się w Oregonie korporacji, jak każdemu podmiotowi amerykańskiego rynku motoryzacyjnego dokucza kryzys, a w związku z nim poszukiwane są nowe sposoby na zysk. Takim rozwiązaniem okazała się oszczęność i ekologia!

W związku z deklaracjami Prezydenta Baraka Obamy o ponad milionie elektrycznych pojazdów poruszających się po drogach USA do 2015 roku, Bremmo postanowiło przyłączyć się do akcji oferowania Amerykanom oszczędnych, a zarazem atrakcyjnych kosztowo motocykli. Również odczuwalny spadek sprzedaży był podstawą do zaoferowania Klientom aż 20% zniżki. Opisywany przez nas model ma kosztować  tylko 20 tysięcy złotych, a w ramach ceny oferować komfort jazdy, prędkość rozwijaną do 100 km/h, 160 kilometrowe przejażdżki na jednym ładowaniu i, co jest niestety jej wadą, 4 godzinne ładowanie baterii litowo-jonowej. Do tych wszystkich atutów należy również jej uroda – mi podoba się pomarańczowo-srebrne wykończenie, a wam?

Źródło: gadzetomania

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze