Edyta Klim

Dzień Motocyklistki we Wrocławiu!

Fundacja Moto Dolls wraz z dealerem Harley-Davidson Appaloosa zapraszają 6 maja wszystkie motocyklistki do wspólnego świętowania Międzynarodowego Dnia Motocyklistki.

Fundacja Moto Dolls to organizacja non-profit, w której działanie angażują się dolnośląskie motocyklistki. Wspierają wiele prospołecznych inicjatyw, promują działania dotyczące bezpieczeństwa, a przede wszystkim dzięki ich całorocznym zbiórkom – motocyklowy Mikołaj dociera do coraz większej ilości dzieci.

Profil fundacji: https://www.facebook.com/Fundacja-Moto-Dolls-1719126358320120/

Tym razem motocyklistki chcą zjednoczyć się we wspólnym świętowaniu Międzynarodowego Dnia Motocyklistki, który odbędzie się w sobotę 6 maja. Dzięki wsparciu dealera Harley-Davidson Appaloosa i innych partnerów akcji – na motocyklistki czeka wiele atrakcji:

– masaże dłoni i twarzy w wykonaniu Strefy Urody Agnieszki Modrzewskiej plus dla 30 pań upominki kosmetyczne
– makijaże w wykonaniu ambasadorek firmy Mary Kay
– konkurs, w którym można wygrać na weekend motocykl Harley-Davidson
– 30% zniżki na zakupy odzieży damskiej z kolekcji Harley-Davidson                              – opaski odblaskowe dla dla 100 uczestniczek wycieczki od firmy Klan

Motocyklistki spotykają się pod siedzibą Harleya-Davidsona przy ulicy Partynickiej 10 o godz. 10.30 na wspólne spotkanie i wycieczkę po Kotlinie Kłodzkiej. Impreza się jednak na tym nie kończy, bo od 16.30 w tym samym miejscu ruszy wspólny grill, a od 18 zabawa z profesjonalnym DJ w Club House.

Organizatorki serdecznie zapraszają wszystkie motocyklistki i proszą o wcześniejsze zgłoszenie swojej obecności (celem zaplanowania skali posiłku i akrakcji) na profilu wydarzenia, mailowo lub telefonicznie: 

https://www.facebook.com/events/1671023049869748/

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze