Dzięki tej aplikacji możecie już dziś zaplanować następne wakacje. Ale tylko na urządzeniach iOS i na Apple CarPlay

Dzięki tej aplikacji możecie już dziś zaplanować następne wakacje. Ale tylko na urządzeniach iOS i na Apple CarPlay

19 listopada 2020
31
Korzystając z bezpłatnej aplikacji Porsche Roads, zapaleni kierowcy mogą odkrywać, zapisywać i udostępniać najlepsze samochodowe trasy na świecie. Teraz aplikacja ma jeszcze więcej funkcji. Szkoda tylko, że z aplikacji nie mogą skorzystać właściciele smartfonów z Androidem.
Loading module...

Porsche Roads informuje o aktualnym poziomie zanieczyszczeń na pokonywanej trasie w intuicyjnej formie wzorowanej na sygnalizacji świetlnej. Pozwala to kierowcom zdecydować, czy jechać z opuszczonymi, czy też z podniesionymi szybami, oraz zaplanować najlepsze miejsca na postój z uwzględnieniem jakości powietrza w konkretnych lokalizacjach.

Ponadto Porsche Roads oferuje teraz swoim użytkownikom możliwość organizowania wspólnych wycieczek. Z jednej strony entuzjaści jazdy samochodem mogą za pomocą aplikacji odnaleźć osoby o podobnym nastawieniu, z drugiej – istniejące grupy mają szansę zyskać nowych członków.

Opracowana przez Porsche bezpłatna aplikacja Roads może „podsunąć” właściwą trasę każdemu kierowcy. Od 2019 r. społeczność jej użytkowników w ponad 60 krajach urosła do ponad 100 tysięcy osób. Aplikacja jest dostępna na urządzenia iOS, do pobrania w App Store, i działa na Apple CarPlay.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!