Dziecko bezpieczne w aucie

Zapewnienie dziecku bezpieczeństwa w aucie to obowiązek każdego odpowiedzialnego rodzica. Nie jest jednak łatwo znaleźć rozwiązanie, które łączyłoby maksimum bezpieczeństwa z komfortem użytkowania.

 

fot. www.babymama.pl

Zgodnie z przepisami polskiego prawa, dziecko do 12 roku życia i o wzroście poniżej 150 cm powinno być przewożone w specjalnym siedzisku bądź foteliku, dostosowanym do wagi i rozmiarów malucha, a także posiadającym odpowiednie atesty. Pasy, z uwagi na różnice w budowie anatomicznej dzieci i dorosłych, nie stanowią wystarczającej ochrony.

Wiadomo, że pełną ochronę może zapewnić jedynie naprawdę dobrze dobrany fotelik. Niestety, często potykamy się o to, że foteliki o wysokiej klasie bezpieczeństwa są jednocześnie niepraktyczne – ciężkie, nieporęczne i nieprzyjazne w transporcie.

Alternatywę stanowi siedzisko Bubble Bum ze sklepu www.babymama.pl .

Siedzisko zostało wykonane z delikatnego, dobrze tolerowanego przez najmłodszych tworzywa. Jest lekkie i małe – waży ok. 0,5 g, złożone łatwo mieści się pod ręką, w schowku czy w torebce. Jednocześnie jednak gwarantuje bardzo wysoki stopień ochrony, dzięki czemu mamy pewność, że nasze dziecko jest całkowicie bezpieczne.

Siedzisko Bubble Bum jest przeznaczone dla dzieci od 3 do 11 roku życia , o wzroście do 135cm i wadze od 15 do 36 kg.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze