Dwukolorowy Beetle

Jest dwukolorowy, kultowy, a przy kierownicy ma kwiatek? Oto VW Beetle BlackOrange - sposób na szarą rzeczywistość i wszechogarniające srebrne kolory nadwozi.

VW Orange
fot. VW

BlackOrange to specjalna wersja New Beetle dostępna w dwóch rodzajach nadwozia – hatchback oraz cabrio – z silnikiem benzynowym 1,6 litra o mocy 102 KM.

Samochód wyposażony jest w 5-ramienne, 17-calowe obręcze. W jego wnętrzu znaleźć można dodające sportowego charakteru dodatki – designerskie siedzenia, aluminiowe pedały, przeszycia tapicerki czy trójramienną kierownicę pokrytą skórą. W wersji standardowej samochód wyposażony jest w klimatyzację, elektryczne szyby oraz system audio. To wszystko ważne, ale najważniejszy jest kolor! Samochód, jak sama jego nazwa wskazuje, występuje w wersjach Black i Orange. Pierwsza z nich to auta o  czarnym lakierze z kontrastującymi białymi pasami. Wersja Orange to pomarańczowy Beetle z czarnymi pasami. Oba samochody zachwycają poprawiającymi nastrój kolorami i wykończeniem.

New Beetle BlackOrange na rynku niemieckim kosztuje prawie 100 tysięcy złotych. Czy to cena warta polepszenia nastroju? Może lepiej wziąć witaminy? 

Źródło: VW

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze