Dwie kobiety w Pucharze Polski w Wyścigach Skuterów – galeria

Dwie amazonki - Anna Kasprowicz i Natalia Florek ścigają się w klasie 50 ccm w Wyściowym Pucharze Polski Skuterów. Dziewczyny reprezentują barwy zespołu TNTuning Team. Obie są obecnie bardzo wysoko sklasyfikowane w generalce.

Zawodniczki TNTuning Team
fot. TNTuning Team

Zarówno Anna jak i Natalia swoje pierwsze kroki w startach w tej dyscyplinie stawiały dwa lata temu. W 2009 roku kontynuowały starty, lecz nie uczestniczyły we wszystkich rundach. W tym sezonie chcą wystartować w pełnym cyklu zawodów.

Już widać efekty ich pracy. Pierwsza runda odbyła się w Gostyniu – tam dziewczyny uplasowały się: Anna – dwa razy na 5 miejscu, Natalia – na 3 i 2 miejscu. W kolejnej – drugiej rundzie w Starym Kisielinie, w strugach deszczu Ania ukończyła wyścig na 4 i 6 miejscu, Natalia na 6 i 3, w tym w pierwszym biegu miała dwa upadki. Następna runda, do tej pory ostatnia, odbyła się na torze w Koszalinie – tutaj Anna była dwa razy na 5 miejscu, a Natalia na 3. i 2. Teraz obie Panie przygotowują się do kolejnej eliminacji, która ponownie odbędzie się na torze w Koszalinie.

Aktualnia klasyfikacja generalna w klasie 50 ccm wygląda następująco:
Anna Kasprowicz: 5
Natalia Florek: 3

Natalia Florek, poza wyścigami motocyklowymi od lat z sukcesami ściga się skuterami.
fot. TNTuning Team
Anna Kasprowicz w swoim żywiole.
fot. TNTuning Team

Kibicujemy obu Paniom i mamy nadzieję na podium. Choć połowa sezonu już minęła, końowe wyniki mogą się jeszcze mocno zmienić.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Gratuluję sukcesów…..

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Gratuluję sukcesów…..

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze